Firma TDD-TRANS rozpoczęła działalność 1 września 2007 r. Wówczas właścicielka firmy, pani Teresa Dębowska, jako były pełnomocnik właściciela Saltransu, firmy, którą w jego imieniu założyła i skutecznie kierowała przez wiele lat, rozpoczęła własną działalność na rynku transportowym. 10 lat skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem spedycyjno-transportowym, a wcześniej praca na stanowisku agenta celnego, pozwoliły jej na wnikliwe poznanie rynku i zasad nim rządzących. Pomimo krótkiego okresu działalności TDD-TRANS posiada profesjonalną kadrę, szerokie grono klientów i operuje na wszystkich rynkach Europejskich. Zasięg możliwości transportowych jest niezwykle daleki i obejmuje obszar od zachodnich krańców Europy po daleką Rosję. Sprawna obsługa klienta możliwa jest dzięki wykształconej kadrze spedytorów. Wszyscy pracownicy firmy pracowali wcześniej na stanowiskach spedytorów i dyspozytorów, nabierając niezbędnego doświadczenia. Powyższe czynniki pozwalają firmie TDD-TRANS na szybkie wejście i utrzymanie stabilnej pozycji na rynku usług spedycyjno-transportowych. W zakres usług transportu drogowego oferowanych przez firmę TDD-TRANS wchodzą:

opieka nad ładunkiem na całej trasie przewozu,

transport krajowy i międzynarodowy (Europa i Azja),

transport drobnicowy,

transport całopojazdowy oraz transport w systemie doładunków,

transport przesyłek ponadgabarytowych,

transport przesyłek ekspresowych (pojazdy o ładowności do 1,5t).

Działalność

Firma TDD-TRANS świadczy usługi spedycyjno-transportowe, zapewniając pełną opiekę nad ładunkiem na całej trasie przewozu i przez 24 godziny na dobę. Bierzemy również udział w wypełnianiu obowiązków celnych oraz w razie konieczności organizujemy przeładunki i magazynowanie towarów. W zasięgu firmy jest transport drogowy na terytorium całej Europy i Azji. TDD-TRANS świadczy usługi w obrębie całej Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, krajów Bałkańskich, Federacji Rosyjskiej oraz państw bloku wschodniego, jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe rynki.


Przewóz towarów odbywa się za pomocą wszelkich wymaganych środków transportu, od przesyłek ekspresowych (pojazdy o ładowności do 1,5t) przez pojazdy małe i średnie do pojazdów pełnowymiarowych i nadgabarytowych. Do Państwa dyspozycji pozostają wszelkie możliwe typy pojazdów, od zabudowy sztywnej, przez pojazdy oplandekowane, aż po pojazdy specjalne.

Zapraszamy do współpracy.
News | O firmie | Spedycja | Hurtownia | Kontakt

Copyright © 2007 TDD-Trans | web by inyerMEDIA | stat: